Prístrešky na terasy

Prístrešky na terasu – najlepšia ochrana pre vašu terasu

Prístrešky na terasy, balkóny alebo vchody chránia priestor pred priamym slnkom, dažďom, snehom, krupobitím a UV žiarením. Prístrešky na terasu sú tým správnym typom ochrany priestorov, pokiaľ chcete predĺžiť ich životnosť a ich akostný vzhľad uchovať po čo najdlhšiu dobu. Prístrešky na terasy sú maximálne funkčným doplnkom. Vašu terasu nie len ochránia pred vonkajšími vplyvmi počasia, zároveň vám poskytnú pohodlie pri každom pobyte na terase. Je predsa omnoho príjemnejšie tráviť čas na terase v tieni počas horúcich letných dní či chránený pred dažďom, napríklad na jar či na jeseň.

Prístrešky na terasu pre vás vyrábame na mieru a podľa vašich individuálnych preferencií či nárokov vašich priestorov. Pri výrobe prestrešenia je naším cieľom navrhnúť zákazníkovi konštrukciu na mieru, ktorá spolu s vhodným odtieňom polykarbonátu esteticky a dispozične doplní architektúru budovy. Je pre nás prioritou zhotovovať prístrešky na terasy, ktoré vám budú spoľahlivo slúžiť po dlhé roky a zároveň budú spĺňať vaše dizajnové požiadavky. Postaráme sa o zhotovenie menších aj väčších prístreškov na terasy. Zhotovujeme prístrešky na terasy pre súkromné objekty a domácnosti, ale aj pre firemné či iné verejné, pracovné alebo komerčné priestory. Pôsobíme najmä v meste Prievidza, Nitra, ale aj v mestách Prešov, Košice, Michalovce, Poprad, Humenné a naše služby môžete využiť v rámci celého Slovenska.

Prístrešky na terasu – najlepšia ochrana pre vašu terasu

V čom sú naše prístrešky na terasu jedinečné?

 

Nami vyrábané prístrešky na terasu majú množstvo prvenstiev a jedinečných vlastností. Sú zárukou spoľahlivosti, kvality a dlhoročnej výdrže. Ich akostné vlastnosti vám garantujeme. Prístrešky vyrábame z vysokokvalitných materiálov. Prístrešky na terasy sa zhotovujú z polykarbonátovej krytiny rôznej hrúbky a odtieňa a z konštrukcie hliníka, ocele alebo nehrdzavejúcej ocele. Pri konštrukcii je možné ich tvar aj veľkosť prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Je tiež možná kombinácia materiálov pri výrobe konštrukcie. Rozhodnúť sa môžete pre použitie len jedného konštrukčného materiálu alebo pre ich kombináciu. Zakaždým vám garantujeme estetický vzhľad a maximálne funkčné vlastnosti vášho prístrešku na terasy.

 

Veľkou výhodou prístreškov na terasy je aj vysoká pevnosť a zároveň ľahkosť konštrukcie. Vďaka výplni v polykarbonátu je možné určovať rozsah prenikania svetla do priestoru terasy. Polykarbonátovú výplň je možné zhotovovať v rôznych farebných odtieňoch. Určite vás poteší aj nenáročná údržba prístreškov na terasy. Prístrešky na terasu sú takmer bezúdržbové. Samozrejme, je vhodné ich z času na čas vyčistiť od usadenín, nánosov prachu či nečistôt na povrchu. Čistenie je pritom možné vykonať čistou vodou či kombináciou vody a čistiaceho prostriedku.

Montáž prístrešku na terasu súčasne so zastrešením balkóna či realizáciou prístrešku pre auto?

 

Máte záujem o prístrešok na terasu? A čo tak montáž a realizáciu prepojiť so zastrešením balónov či realizáciou prístrešku na auto? Priestory, na ktoré denne dopadá slnečné žiarenie či priestory, ktoré sú pravidelne vystavované vplyvom počasia je vhodné chrániť. Zvyšuje sa tak ich životnosť aj využiteľnosť. Chránené budú nie len priestory, ale aj v nich umiestnené predmety. Zmeny počasia dokážu neraz spôsobiť nemalé škody. Predchádzať takýmto stavom však dokážete s kvalitným zastrešením v podobe prístreškov z polykarbonátu.

 

V prípade záujmu o realizáciu prístrešku na terasu či realizáciu iných nami ponúkaných služieb nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Spoľahnúť sa môžete na odborné poradenstvo a profesionálne služby na úrovni. Radi vám poradíme a pripravíme projekt na mieru vašich predstáv. Nezabúdajte, naše služby môžete využiť v meste Prievidza, Nitra, ale aj v mestách Prešov, Košice, Michalovce, Poprad, Humenné ale aj v rámci celého Slovenka. Obrátiť sa na nás môžete aj v prípade záujmu o realizáciu strešných svetlíkov či priemyselných strešných svetlíkov. Neváhajte nás kontaktovať.

Pobyt na terase si budete môcť užívať celoročne vďaka kvalitným prístreškom na terasu

 

Vďaka prístrešku na terasu si budete pobyt na čerstvom vzduchu môcť užívať takmer v každom počasí. Či už vonku prší alebo svieti slnko, váš pobyt na terase len tak nič neprekazí. V priestoroch terasy pod prístreškom budete chránení. Pokojne tak môžete na terasu umiestniť sedaciu súpravu či pohovku, hojdačku alebo dekorácie, ktoré jej dodajú pohodlný vzhľad. Samozrejme, pri nadmernom vyčíňaní počasia, ako napríklad pri silných dažďoch, výraznom snežení či počas krupobitia – pobyt na terase nie je vhodný.

 

Prístrešky na terasu umožňujú všestranné využívanie terasy. Vďaka prístrešku je možné terasu doslova premeniť na priestor využiteľný na voľnočasové aktivity, oddych či pre posedenia s rodinou a priateľmi. V závislosti od veľkosti terasy je prístrešok možné rôzne tvarovať a prispôsobovať priestorovým možnostiam tak, aby mohla byť trasa maximálne využívaná. V prípade špecifických požiadaviek či záujmu o realizáciu prístrešku na terasu na mieru vašich predstáv nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Pri výrobe prestrešenia je naším cieľom navrhnúť zákazníkovi konštrukciu na mieru, ktorá spolu s vhodným odtieňom polykarbonátu esteticky a dispozične doplní architektúru budovy.

V čom sú naše prístrešky na terasu jedinečné?

Naše práce

Galéria