Prístrešky na terasy

Prístrešok na balkón – chráňte váš balkón pred vonkajšími vplyvmi počasia

Prístrešok na balkón je skvelou ochranou pre každý balkón. Počasie môže napáchať nemalé škody aj na vašom balkóne. Nie len pri vyčíňaní počasia, ako napríklad pri prudkom daždi, krupobití či pri hustom snežení, ale aj pri dennom dopade slnečného žiarenia môže dochádzať k rýchlejšiemu poškodeniu balkóna. Poškodenia sa môžu odzrkadliť napríklad na rýchlejšom opotrebovaní podlahy či dlažby na balkóne, strate farebnosti či poškodení konštrukcie zábradlia a na mnohých ďalších miestach.

Pokiaľ balkón využívate aj na oddych, prístrešok na balkón je skvelým funkčným doplnkom, ktorý vás ochráni pred priamym slnkom, dažďom, snehom, krupobitím aj pred nebezpečným UV žiarením. Práve UV žiarenie je mimoriadne škodlivé pre ľudskú pokožku, ale aj pre oči, nakoľko môže poškodiť zrak. Pri dlhších pobytoch na balkóne je preto lepšie sa dopadom UV žiarenia vyhýbať. Prístrešky na balkóny zhotovujeme z polykarbonátovej krytiny rôznej hrúbky. Polykarbonátová krytina je zároveň vybavená ochrannou vrstvou, ktorá zamedzuje prenikaniu UV žiarenia. Pod prístreškom na balkón tak, budete v bezpečí a chránení.

Prístrešok na balkón – chráňte váš balkón pred vonkajšími vplyvmi počasia

Aké možnosti využitia ponúka prístrešok na balkón?

 

Prístrešok na balkón je naozaj všestranne využiteľný. Zastrešenie balkónov zakaždým realizujeme na mieru potrieb klienta. Či už máte záujem o zastrešenie menšieho balkónu alebo potrebujete zastrešiť veľký priestor – zakaždým pre vás máme riešenie. Prístrešok na balkón je využiteľný ako na menších balkónoch, napríklad v bytových domoch, tak aj v rodinných domoch či rôznych prázdninových sídlach či v priestoroch hotelov, ubytovacích zariadení, ale aj vo firemných budovách či všade tam, kde je potrebné zabezpečiť ochranu pred vplyvmi vonkajšieho počasie v dôsledku ochrany samotného balkónu, ale aj osôb, ktoré ho využívajú.

 

Prístrešok na balkón je využiteľný aj pre balkóny, ktoré sú využívané napríklad na pestovanie kvetín či rôznych iných rastlín, ovocia a zeleniny. Vaše rastliny na balkóne ochráni pred vplyvmi počasia, takže sa nemusíte obávať ich poškodenia napríklad počas daždivých dní. Vďaka zastrešeniu balkónov si budete môcť užívať lepšiu pohodu pri pobyte na balkóne celoročne. Či už bude vonku svietiť prudké slnko alebo mrholiť, vašu rannú kávu či poobednú šálku čaju si budete môcť vychutnávať vždy bez problémov.

Prístrešok na balkón či zastrešenie nad každé okno a dvere

 

Prístrešok na balkón by jednoducho nemal chýbať na žiadnom balkóne. Rovnako dôležité je aj vhodné zastrešenie nad balkónové okná alebo balkónové dvere. Takáto konštrukcia poskytuje zvýšenú ochranu voči dažďu, snehu, vetru aj pred priamym slnečným žiarením. Počas horúcich letných mesiacov sa tak okenice či dvere nerozhorúčia a menej tepla prenikne aj do interiéru vašej domácnosti. Zastrešenie je vhodné realizovať aj nad chodové dvere do domov či nad vchodové dvere bytoviek. Zastrešenie poskytne ochranu priestoru aj osobám vstupujúcim do interiéru.

 

Prístrešok na balkón je maximálne funkčným a zároveň cenovo výhodným riešením, na ktoré po inštalácii rozhodne nedáte dopustiť. Presvedčte sa sami tak, ako desiatky našich spokojných zákazníkov, pre ktorých sme realizovali prístrešok na balkón na mieru. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií. Radi si vypočujeme vaše požiadavky a pripravíme návrh zastrešenie balkónu na mieru.

 

Nezabúdajte, že vám ponúkame možnosť realizácie prístrešku na balkón súčasne s realizáciou prístrešku na terasu aj prístrešku na auto. V ponuke našich služieb nájdete aj realizáciu a montáž svetlíkov aj strešných priemyselných svetlíkov. Sme vám na blízku všade tam, kde je potrebné zabezpečiť ochranu pred vonkajšími vplyvmi počasia a ochranu pred slnečným žiarením či na miestach, ktoré potrebujete presvetliť prirodzeným slnečným svetlom. Naše služby môžete využiť v meste Prievidza, Nitra, ale aj v mestách Prešov, Košice, Michalovce, Poprad, Humenné či v rámci celého Slovenska. Neváhajte nás kontaktovať.

Pevná konštrukcia a odolná výplň prístreškov na balkón

 

Nami vyrábané prístrešky na balkón majú jedno spoločné. Sú mimoriadne pevné, odolné a maximálne funkčné. Konštrukciou prístreškov na balkón vyrábame z hliníka, ocele alebo z nerezu – nehrdzavejúcej ocele. Rozhodnúť sa môžete pre použitie len jedného konštrukčného materiálu alebo si zvoliť ich kombináciu v závislosti od vašich preferencií. Prístrešok na balkón pre vás zhotovíme tak, aby dokonale ladil s dizajnom vášho bývania. Zakaždým je našim cieľom, navrhnúť pre vás konštrukciu na mieru, ktorá bude vyhovovať vašim požiadavkám, spĺňať všetky funkčné nároky a zároveň esteticky a dispozične doplní architektúru vášho bývania či budovy, na ktorú bude zastrešenie balkóna konštruované.

 

Výplň prístrešku na balkón z polykarbonátu je možné vyrábať vo viacerých farebných odtieňoch. Najčastejšie je však ponechanie priezračného prevedenia, ktoré najlepšie prepúšťa denné svetlo a súčasne zamedzuje prenikaniu UV žiarenia. V prípade špecifických požiadaviek si radi vypočujeme vaše predstavy a pripravím pre vás návrh zastrešenia balkónu na mieru vašich individuálnych dizajnových aj propozičných požiadaviek. Stačí nás kontaktovať.

Pri výrobe prestrešenia je naším cieľom navrhnúť zákazníkovi konštrukciu na mieru, ktorá spolu s vhodným odtieňom polykarbonátu esteticky a dispozične doplní architektúru budovy.

V čom sú naše prístrešky na terasu jedinečné?

Naše práce

Galéria