Polykarbonátové svetlíky

Dokonalé osvetlenie pracovných priestorov zabezpečia strešné priemyselné svetlíky

Strešné priemyselné svetlíky sa postarajú o kvalitné presvetlenie priestorov denným svetlom. V priemyselných budovách, výrobných halách, hangároch, závodoch či iných pracovných budovách neraz absentuje prirodzené osvetlenie. A pritom ide o jeden z najdôležitejších faktorov, ktoré vplývajú na kvalitu pracovných výkonov zamestnancov aj pohodlie na pracovisku. Denné svetlo je nenahraditeľné. Je dokázané, že pri práci pomáha ľuďom lepšie sa koncentrovať a dodáva chuť do práce. Zároveň, vďaka prirodzenému osvetlenie priestorov dokážete značne znížiť aj náklady za osvetlenie či spotrebu elektrickej energie.

Strešné priemyselné svetlíky sú inštalované na strechy budov. Dokážu tak do interiéru vpustiť maximálne množstvo denného svetla. Nie len, že sa vďaka nim budú vaši zamestnanci pri práci cítiť lepšie, rozdiel si okamžite všimnete aj na mesačnej faktúre za spotrebu energií. Strešné priemyselné svetlíky sú investíciou, ktorú rozhodne neoľutujete. V našej firme POLAS sa postaráme sa o ich výrobou, dodávanie aj montáž. Samozrejme, obrátiť sa na nás môžete aj v prípade potreby rekonštrukcie starších svetlíkov.

Dokonalé osvetlenie pracovných priestorov zabezpečia strešné priemyselné svetlíky

Na čo slúžia strešné priemyselné svetlíky?

 

Strešné priemyselné svetlíky v prvom rade zabezpečujú kvalitné osvetlenie priestorov priemyselných hál. Zároveň, však umožňujú ich vetranie, nakoľko je svetlíky možné otvárať podobným spôsobom ako strešné okná. Vhodné sú aj z pohľadu požiarneho zabezpečenia. Jednoducho, v priemyselných halách a pracovných priestoroch bez okien by rozhodne nemali chýbať.

 

Strešné priemyselné svetlíky svetlo do interiérov prepúšťajú, avšak sú opatrené ochrannou vrstvou proti UV žiareniu, ktorá zamedzuje prenikaniu škodlivého UV žiarenia do priestorov. Strešné priemyselné svetlíky majú tiež vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti a sú vysoko odolné voči rozbitiu. Zabezpečujú tak optimálne a maximálne kvalitné presvetlenie priemyselných hál. V prípade záujmu o zhotovenie a montáž strešných priemyselných svetlíkov nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Sme tu pre vás v meste Prievidza, Nitra, ale aj v mestách Prešov, Košice, Michalovce, Poprad, Humenné a naše služby môžete využiť v rámci celého Slovenska.

Uloženie polykarbonátovej dosky je bez použitia tmelov, čo umožňuje potrebnú dilatáciu. Upevňovacie prvky sú nerezové a hliníkové, tesnenia sú gumené. Prirodzené odvetranie svetlíka je riešené možnosťou osadiť ľubovoľný počet otváracích ventilačných krídel. Obsluha motorov ventilačných krídel je automatická. Je tu tiež možnosť použitia dažďových a veterných senzorov, ktoré zabezpečia zatvorenie ventilácií pri nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Strešný priemyselný svetlík POLAS

Naše práce

Galéria